Lokalita

Rezidence GROHOVA 23 přináší maximum výhod ze své exkluzivní polohy v těsné blízkosti historického centra Brna. Díky svému umístění na mírném jižním svahu městské části Brno Střed nabízí přímý výhled na hrad Špilberk a další pamětihodnosti města Brna. Ve spojení s klidnou atmosférou a tichým vnitroblokem plným zeleně tak nabízí klidné bydlení, vysokou míru soukromí a bohaté možnosti aktivního odpočinku i městského života.

Nedaleko rezidence se nachází nejen park pod Špilberkem, ale taktéž oblíbený park na Kraví hoře s veškerým sportovním a kulturním vyžitím nebo třeba známý parn na Obilním trhu.

K přednostem projektu patří i snadná dosažitelnost pulsujícího centra Brna, včetně všech kaváren, restaurací, divadel a muzeí, které neodmyslitelně k Brnu patří a vytvářejí tak jeho nezaměnitelnou atmosféru.

Nejbližší zastávky autobusů, trolejbusů a tramvají jsou vzdáleny jen několik minut chůze, stejně jako historické centrum města.

Rezidenci GROHOVA 23 tvoří dva objekty, z nichž objekt A tvoří uliční část s historizující fasádou, objekt B je pak osazen do vnitrobloku plného zeleně.


Zaujala Vás nabídka?

Kontaktujte nás na 730 843 333